Evropská konference Božího ohně a zázraků v Praze 21.- 24. března 2007

31. října 2006 v 21:33 | kdosi
další informace najdete na www.musculus.cz/konference
Na této konferenci bude sloužit :
Rev. Teresia Wairimu
Rev. Teresia Wairimu
Její povolání:
Jednou brzy ráno v doce 1985 Bůh navštívil Teresii Wairimu a dal jí proměnu životních zkušeností. Její pokoj byl naplněn dýmem a slávou všemohoucího Boha. A Pán zavolal její jméno.... Měla strach, ale přesto vnímala, že je to Pán, kdo mluvil. Sedla si a Bůh ji povolal do služby. Pak ji Bůh spojil s reverendem Reinhardem Bonnkem, který byl nástrojem, který pozvedl její službu.
Služba:
Evangelistka Teresia Wairimu je prezidentkou a zakladatelkou služby FEM. Je pomazanou Boží služebnicí, která je také prorockým hlasem národům v Keni a dalších zemích. Duch svatý v ní působí skrze dary proroctví, slova poznání, zázraky a uzdravení. Mnoho zázraků Bůh skrze ni udělal na shromážděních v Keni a také v zahraničí. Slepí získali zrak, němí začali mluvit, chromí začali chodit, hluší začali slyšet, lidé s rakovinou, AIDS a HIV byli uzdraveni, neplodné ženy byly uzdraveny z neplodnosti a mohly mít děti, a dokonce i mrtví byli vzkříšeni.
Od pokorných začátků ...
Služba pod vedením evangelistky Wairimu se posunula od pokorných začátků se 17 ženami, které se setkávaly v jejím domě, až ke čtvrtině milionu lidí scházejících se v parku Uhuru v Nairobi (v Keni). Setkání v parku Uhuru jsou každou neděli v měsíci. Na tato shromáždění jezdí lidé ze všech měst v Keni a z celé Afriky a Evropy, aby získali vysvobození a uzdravení. Je to normální vidět lidi vzaté z nemocnic, ambulancí a vozíků na tato setkání. Ústředí její služby je v Nairobi (v Keni).
Misie v Evropě ...
Její evropská kancelář služby je v Londýně. V Evropě navštívila několik měst v Dánsku, Norsku, Rakousku a Německu. V těchto národech Bůh zachraňoval lidské životy a uzdravoval je všechny ke své slávě. V letech 1999 a 2000 byla hlavním řečníkem a jedinou ženou mluvící na Evropské konferenci ohně, pořádanou reverendem Reinhardem Bonnkem v Německu a Birminghamu. Její svědectví se dotýká lidí, aby byli použitelní Bohem ke službě. Říká: "Jestliže Bůh může použít mne, tak potom může použít kohokoliv". Tentokrát očekáváme, že bude sloužit na Evropské konferenci Božího ohně a zázraků 2007 v České republice.
Misie v Africe:
Evangelistka Wairimu cestovala k mnoha africkým národům, aby kázala evangelium Ježíše Krista. Byla pozvána na shromáždění v Nigérii, pořádané evangelistou Reinhardem Bonnkem, kde 3,9 miliónu lidí udělalo rozhodnutí pro Ježíše. Teresia slouží také v USA.
Další služba - pomoc chudým
Teresia také pomáhá chudým v Keni, skrze podporu partnerů ve službě.
PROGRAM KONFERENCE
21. - 24. března 2007
Středa 21.3.2007:
17:00 - 18:30 - Registrace
18:30 - 21:30 - Shromáždění ohně a zázraků (slouží Rani Sebastian)


Čtvrtek 22.3.2007:
9:30 - 12:30 - seminář "Křest Duchem svatým a ohněm" (slouží Rani Sebastian)
18:30 - 21:30 - Shromáždění ohně a zázraků (slouží Teresia Wairimu)


Pátek 23.3.2007:
9:30 - 12:30 - seminář "Jak být vysvobozen z generačního prokletí" (slouží Teresia Wairimu)
18:30 - 21:30 - Shromáždění ohně a zázraků (slouží Martin Njamba)


Sobota 24.3.2007:
8:30 - 9:30 - registrace (všechny programy v SOU Spojovací) 9:30 - 12:30 - shromáždění pro ženy - "Ženy a jejich úloha v životě" (slouží Teresia Wairimu) ve spolupráci s Aglow ČR, vyhrazeno pro ženy
- shromáždění pro muže bude probíhat ve stejnou dobu v prostorách ???

14:00 - 17:00 - shromáždění (slouží Rani Sebastian)
18:30 - 21:30 - shromáždění (slouží Teresia Wairimu & Martin Njamba)Informace o místech konání akcí:
Konference bude probíhat v SOU (Střední odborné učiliště), stanice Spojovací, Učnovská 1, Praha 9 (Jarov), konečná tramvají č. 1, 9, 16

Semináře budou probíhat v KD Ládví, Burešova (Binarova) 1661/2, Praha 8, stanice metra Ládví, tramvaje č. 24, bus 103, 127, 145, 152, 156, 177, 186, 187, 345, 368

Sbor Křesťanské společenství Praha, Na Žertvách 23/783, stanice metra Palmovka
Přihlášky a další informace o konferenci najdete na : www.musculus.cz/konference
Prosím, informujte o této akci své přátele, známé i další lidi okolo Vás!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dana Svobodová Dana Svobodová | 24. března 2015 v 20:59 | Reagovat

Varování pro svaté. V Praze bude v dubnu Benny Hinn. Musím varovat ty co tam jedou, aby zvážili tuto konferenci a pustili si nahrávky pastorů, kteří  tuto konferenci vedou. V první řadě ji pořádá, žena Dana Neníčková, která učí v církvi podle vlastního zjevení a v písmu je psáno, ženě učit nedovoluji neboť byla to žena, která se nechala svést hadem. Tato žena má falešné klamné zjevení a vize jako od Boha, např. jak jsou s pastorem Martinem Njabou vytrženi a ve vizi viděli chlupaté potvory, které pronásledovali lidi a Bůh jim pravil teď je vytržení. Pokud čtete bibli, tak vytržení bude úplně jiné a nikdo nám to neřekne a nebude, když tu budou nějaké chlupaté potvory, ale, když bude největší pronásledování na světě. Ve vizi Neníčková pravila, že zrovna kupovali drahou kameru na rameno, takže hlásají pokoj a není tam pronásledování a znamení šelmy. Tato její zjevení oslavují člověka, ne Boha a jsou z ducha klamu, stejně jako jiná falešná zjevení,
Dalším pořadatelem konference Triumfální centrum víry. Pusťte si jediné CD Kozohorského a budete šokováni. Na jednom z CD, Kozohorský rodil v posteli v porodních bolestech peníze, které se pak ukázali na jeho účtu, i malé dítě ví, že toto je blud. Žena Kozohorského také učí  v církvi a je psáno, ženě učit nedovoluji neboť to byla Eva která se nechala svést. Takže v této církvi vládne neposlušnost Bohu. Chci varovat svaté, kteří se nechali svést a jedou na tuto konferenci, že tato konference nepochází z pravého Učení Ježíše Krista a z Boha a mohou si přinést domů jiného ducha a pokud nemají v srdci Ducha svatého a mají jenom pečeť na den vykoupení, tak si mohou odnést domů démonskou posedlost. Je psáno zkoumejte duchy. Kozohorský nevyznává hříchy a věří, že nehřeší a směje se tomu. Je psáno, kdo říká, že nehřeší, pravda v něm není, mi hříchy vyznáváme a Bůh nám je odpouští a krev Kristova smývá z našeho svědomí hříchy.  Mnoho falešných proroků vešlo do světa a Pán zná ty, kteří jsou jeho neboť je psáno ne všichni, kteří jsou s námi, patří k nám. Rozmyslete si než tam půjdete, komu jste uvěřili. Bůh vám žehnej on je dobrý.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama